PxS Teknik Spreyler

PxS Teknik Spreyler

Ürün Açıklaması

PxS Fren Balata Spreyi

Motorlu Araçların Metal Aksamlı Yüzeylerini Temizler. Sürtünmeden Kaynaklanan Gıcırtı Seslerinin Giderilmesine Yardımcı Olur. Yağ, Kir Ve Tozu Anında Temizler. Kullanım Sonrası Tortu Bırakmaz.

PxS Silikon Sprey

Araçların İç Ve Dış Kısımlarında Yer Alan Metal, Lastik Ve Plastik Bölümlerinin Yalıtımı Ve Bakımı İçin Kullanılır. Araçların Yağmur Ve Rüzgâr Gibi Çevresel Faktörler Nedeniyle Aşınmaya Başlayan Dış Yüzeyleri Ve Güneş Işığına Maruz Kalarak Yıpranan İç Yüzeyleri Silikon Sprey Sayesinde Yüksek Düzeyde Korunur, Yıpratıcı Etkilerin Geciktirilmesi Sağlanır.

PxS Zincir Spreyi

Çok Amaçlı Yağlama Spreyidir. Bileşiminde Hızlı Nüfuz Eden Ve Yüzeyde Tutunan Özel Yağ Ve Katkıları Mevcuttur. Endüstriyel Birçok Alanda, Ayrıca Evde Ve İşyerlerinde Yağlama Gerektiren Tüm Yüzeylerde Güvenle Kullanılır.

PxS Sıvı Gres

Makine Aksamlarını Ve Dişlerini Sürtünmeye Karşı Koruyan Bir Yağ Türüdür. Hareket Eden Parçaların Yağlanması İçin Kullanılır. Korozyonu Önler. Metal Parçaların Sessiz Ve Verimli Çalışmasını Sağlar. Aşınmayı Önleyerek Parçanın Ömrünü Uzatır. İş Makineleri, Forkliftler, Her Türlü Dişli Ve Zincirli Sistemlerinde Kullanılabilir.

PxS Çok Amaçlı Sprey

Üretim Ve Bakım İşlemlerinde Metal, Kauçuk Ve Elektrik Kontak Parçaları Yağlamak Ve Korumak İçin Kullanılan Bir Yağlayıcıdır. Yüzeye İyi Nüfuz Eder Ve Neme Dayanıklıdır. Su Ve Nemi Uzaklaştırır. Pastan Dolayı Sıkışan Ve Ya Birbirine Kaynayan Yüzeyleri Ayırır. En Sıkışık Yerlere Nüfus Ederek Yüzeyi Korur. Temizleyici Etkisi Vardır.

PxS Silikonlu Kalıp Ayırıcı

Tüm Kalıp Yüzeylerine Uygulanabilir. Kalıpların Düzgün Çıkmasını, Hasar Almamasını Sağlar. Kalıplarda Sürtünmeyi Azaltır, Yapışmayı Engeller. Kalıp Ayırma İşleminde Üretime Hız Kazandırır. Düşük Ve Yüksek Aralıklarında Kullanılabilir.

PxS Silikonsuz Kalıp Ayırıcı

Kauçuk Ve Plastik Parça Üretimi Yapan Makinelerde Üretilen Parçanın Kalıptan Kolay Ayrılması Ve Parça Kalitesinin Yüksek Olması Amacıyla Özel Tasarlanmış Yapışma Önleyici Spreydir. Kullanılan Parçalarda Boyama, Yapıştırma Vb. İşlemler Yapılabilir. Silikon İçermediğinden Dolayı Yağ Kalıntısı Bırakmaz.

PxS Gazaltı Kaynak Spreyi Silikonlu

Kaynak Yapılırken Oluşan Cürufun Torç Ve İş Parçasına Yapışmasına Engel Olur Ve Yüzeyin Kolayca Temizlenmesini Sağlar. Yanıcı Olmayan Hammaddeler Ve İtici Gaz Kullanıldığından Kaynak İşlerinde Güvenle Kullanılır. Kaynak Sonrası Boyanacak Yüzeylerde Kullanılmamalıdır.

PxS Lastik Tamir Kiti

Acil Durumlar İçin Lastik Patlamalarını Tamir Edici Ve Şişirici Özellikle Üretilmiştir. Tüm Binek Otomobil, Motosiklet, Bisiklet, Hafif Ticari Araç Ya Da Karavanlarda Kullanılabilir. İçerisinde Bulunan Ve Haça İle Temas Ettiğinde Kauçuklaşan Özel Formülü İle Patlayan Lastiği Tamir Eder Ve 20 Psi Kadar Şişirebilir.

PxS Boya Sökücü

Boyaları Yüzeyden Kolayca Ve Hızlı Sökmeye Yarayan Üründür. Çimentolar, Etiketler, Sızdırmazlık Ürünleri, Yapıştırıcı Ve Bant Kalıntılarını Temizler. Sıvı Ve Sprey Formuyla Her Alanda Kolay Kullanım Sağlar.

PxS Hızlı Yapıştırıcı (Mdf Kit) Hızlı Yapıştırıcı, İki Komponentli Hızlı Kürleşen Aerosol Tipi Bir Yapıştırıcıdır. Mdf, Ahşap, Metal, Alüminyum, Mermer, Beton, Taş, Granit, Seramik, Doğal Taş, Kauçuk, Deri Ve Bir Çok Sert Plastik Yüzeyin Saniyeler İçerisinde, Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Bir Birine Yapıştırılması İçin Kullanılır.

Teklif Al