Hakkımızda

Park Boya / Turgut Ulusoy 1968 yılında Kocaeli'nde kurulmuştur.
Firmamız kurulduğu günden beri boya ve hırdavat alanında hizmet vermektedir. Sektörde kendini kanıtlamış markaların bayiliklerini de üstlenerek hızla büyümüştür.
Park boya uzun yıllar perakendeci olarak hizmet vermiş olduğu sektörde büyüme hedefiyle 2008 yılından beri Teknik spreyler, Sprey boya, Isıya dayanıklı boya, Yaldız boya, Pütür ithalatı yapmaktadır. İtalyan sprey boya firması Eco Service, PxS, Ambro-Sol ve yerli
Pronto markalarının Türkiye distribütörü olan Park Boya geniş ürün yelpazesine her sene yeni çeşitler eklemektedir. Türkiye genelinde toptan veya perakende satış yapan bayiler kanalıyla pazardaki yerini büyütmeyi hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz


Hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanmış bir kurum, Belirlediği ilke ve hedefler doğrultusunda her geçen yıla oranla istikrarlı bir şekilde büyüyen, Toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, Kalitenin sektördeki tanımını yansıtan, lider bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz


Boya sektörlerinde müşterilerimizi ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve katma değeri yüksek ürünlerle buluşturmak; Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlamak; Sürdürülebilirlik anlayışı ile yüksek motivasyonlu sorumluluk ve çevre bilincine sahip, uzman personelimizle müşterilerimiz için uzun vadeli tedarikçi olmak; İnovatif bir bakış açısıyla, boya sektörlerinde proaktif fark yaratmak ve müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak.

 

Bayilik Başvurusu


Gelin Güçlerimizi Birleştirelim!