ECO SERVICE

Ressamlar , marangozlar ve kendin yap severler tarafından kullanılan , her türlü objeyi boyamak için ideal olan geniş yenilikçi ürün yelpazesi; duvarları boya, sıva ve restore et; birçok malzemeyi tedavi eder, onarır ve korur. Boyalar - tamamlayıcılar yelpazesi içinde, SPRAY COLOR emayeleri , boyama dünyasına adanmış yüksek teknoloji ürünleridir . SPRAY COLOR boyalar %100 akrilik özel formülü sayesinde her malzemeye yapışır , çabuk kurur , atmosferik etkenlere karşı dayanıklıdır , iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.. Ral standardına (841GL) uygun yüzlerce renk arasından ideal boyayı seçebilirsiniz.

Top Akrilik: İç ve dış mekan kullanımı için %100 akrilik emaye. Birçok farklı yüzeye yapışır: ahşap, metal, cam, seramik, alçı, masonit, boyalı yüzeyler, doğal ve plastik malzeme (moplen hariç).
Uygulama: yüzeyler temiz ve kuru olmalıdır. Kullanmadan önce ve kullanım sırasında kabı sallayın. İnce, çapraz katmanlar halinde yavaş ve sabit hareketler kullanarak 20 – 30 cm mesafeden püskürtün. 15 dakikada dokunulduğunda kurur, 24 saatte derinlemesine kurur. Kendi kendini temizleyen valf. Kapak rengi RAL rengine karşılık gelir. Ürünün vandal olarak kullanılması ciddi yaptırımlar anlamına gelir. Vernik çıkarma: Aseton ve/veya Nitrodiluent ile.