AMBRO-SOL

Sprey Boya

Ambro-Sol sprey boya kutuları yelpazesi , piyasadaki en eksiksiz ve niteliksel olarak takdir edilenler arasında sayılmalıdır. Ambro-Sol, tüm RAL renklerini yaratma kabiliyetine ek olarak, zemin ve duvarlar için floresan, mikalı, paslanmaz, elmas, yüksek sıcaklık, altın, krom, gümüş, tracer boyalar ve diğer birçok uygulama için özel ürünler sunar

Piyasada bulunan en eksiksiz soğuk galvanizleme sprey kutularından biridir . Çinko spreyi, metalin atmosferik maddelerle temas etmesini önleyecek ve böylece pas oluşumunu önleyecek şekilde kompakt ve dayanıklı bir bariyer oluşturan akrilik reçine bazında yüksek moleküler ağırlıklı saf çinko tozu dispersiyonundan oluşur.

İç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Ahşap, metal, cam, seramik, plastik (moblen hariç) ve boyalı yüzeyler gibi birçok yüzeyde uygulanabilir. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanılabilen sprey boyalardır. Hızlı kuruyan, kapatıcılığı yüksek, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çevreye ve ya insan sağlığına zararlı madde içermez.

Oto Pütür

Pütür ile yalıtım yapılan araç taş parçalarından, mineral tuzlardan, sürtmelerden korunacağı için araç parçalarının ömrü uzar. Boyadaki çatlakları veya aracın alt yapısındaki derzleri kaplayarak, nemli veya ıslak ortamlardan gelen nem veya suyun alt tarafa sürünerek korozyona neden olması önlenir. Gövde altı kaplama, çamurluk içi, bagaj içi, akaryakıt deposu izolasyonu, yeni ve tamir edilmiş parçaların kaplanması için uygundur. Yüksek kaliteli kauçuk reçine bazlı olması sayesinde aşınmalara karşı dayanıklıdır. Elastik bir kaplama oluşturduğu için çatlama yapmaz.

Pütür kaplaması sadece koruyucu değildir, aynı zamanda sürüşü daha keyifli hale getirir ve hasarın veya diğer sorunların daha erken tespit edilmesini sağlar. Ayrıca bir aracın altına tek tip bir görünüm vermek, onu temizlemenin daha basit olduğu anlamına gelir. Bir araca çarpan taşların gürültüsü veya yoldan gelen titreşimler pütür kaplama uygulamasıyla azaltılabilir. Titreşimleri önlerler ve elastik olduklarından altındaki metallere çarptıklarında çok daha az ses çıkarırlar.