Teknik Sprey Boyalar

Zinco Sprey: Zinco yüksek örtücülüğe sahip pas önleyici bir koruyucudur. %98 saf çinko içeren kullanıma hazır tek bileşenli bir üründür. Tüm metallerde ürünlerin tamir ve ya kaynaklama işleminden sonra yüzey korumasında oldukça etkilidir. İyi elektrik iletkeni olup metallerin ve sıcak galvaniz yüzeylerin tamiri ve bakımı için kullanılabilir. Tüm hava şartlarına karşı dayanıklı elastik bir kaplama oluşturur. 700’C ısıya kadar dirençlidir. Damlamadan kuruduğu için tek başına ve ya üzeri boyanarak da kullanılabilir.

Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar
Zinco Likit: Zinco yüksek örtücülüğe sahip pas önleyici bir koruyucudur. %98 saf çinko içeren tek bileşenli bir üründür. Tüm metallerde ürünlerin tamir ve ya kaynaklama işleminden sonra yüzey korumasında oldukça etkilidir. İyi elektrik iletkeni olup metallerin ve sıcak galvaniz yüzeylerin tamiri ve bakımı için kullanılabilir. Tüm hava şartlarına karşı dayanıklı elastik bir kaplama oluşturur. 700’C ısıya kadar dirençlidir. Tek başına ve ya üzeri boyanarak da kullanılabilir.

Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar
Inox Sprey: Inox sprey boyalar çelik tüm yüzeyleri yenilemek ve korumak için ideal ürünlerdir. İç ve dış mekân kullanımı için uygundur. Yüksek sıvı çelik içeriği sayesinde tek başına kullanılabilir ve ya üzeri boyanabilir. Kullanılan yüzeyde esnek bir tabaka oluşturur. Açık havada hızlı kuruyan, kapatıcılığı yüksek, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Kullanılan yüzeye paslanmaz inox görüntüsü verdiği için dekoratif amaçla da kullanılabilir. Çevreye ve ya insan sağlığına zararlı madde içermez.

Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar
Grasso Milleusi Eco service Grasso Milleusi çok amaçlı yağlayıcı ev, sanayi, endüstri, atölye, denizcilik kullanımları için uygun evrensel bir rulman yağlayıcıdır. Oksitlenmeden veya zarar vermeden yağlar ve korur. İyi bir ısı direncine sahiptir. Herhangi bir mekanik parçada sürtünmeyi ortadan kaldırmak ve yağlamak için kullanılır. Grasso Milleusi rulman yağlayıcı sprey olduğundan kullanılması çok rahattır.

Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar
Grasso Catene: Grasso catene özellikle motosikletler ve aşırı dönme hızına maruz kalan zincirlerin uzun süreli yağlanması için üretilmiştir. Çok yapışkan, kokusuz ve renksiz bir zincir yağlayıcıdır. Grasso catene zincir yağlayıcı sprey olduğundan kullanılması çok rahattır. Zincir yüzeyine dayanıklılık katar ve gıcırdamaları engeller. Metalin metalle sürünmesini engeller. Makineleri, dişli çarklar ve mekanizmalarda da kullanılabilir.

Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar
W8 Multi Sprey: Eco service w8 multi sprey pas çözme, koruma, yağlama, nem alma, antifriz, yağ çözücü, dielektrik, anti oksidayon gibi 8 işlev yeteneğine sahiptir. Bahçede, garajda, evde, atölyede ve denizcilikte kullanılabilir.

Somunları, vidaları, cıvataları, menteşeleri ve diğer paslı veya sıkışmış mekanizmaların içine sızarak çabucak serbest bırakır. Malzemeleri nem ve oksidasyondan koruyan ince bir film oluşturur. Gres, yağ, katran, pas ve yüzeydeki kir izlerini temizler. Yıpranmış ve sürtünen mekanizmaları yağlar, pürüzsüzlüklerini geri kazandırır.

İletken olmadığından elektrik ve elektronik kontakları deokside eder ve temizler (açık kontaklarda kullanmayın). Sudan etkilenmediği için elektrik temasları olsa bile herhangi bir nesneden nem izini ortadan kaldırır. 0 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda bile donmaya ve soğuk havaya maruz kalan kilitlerin donmasını önler. Tüm demir malzemelerinin oksidasyonunu uzun süre önler.
Park Boyalar Kocaeli-Teknik Sprey Boyalar