Park Plus Bant

Park Boyalar Kocaeli-Park Plus Bant Koli Bantları:

Farklı çeşitleri ve ölçüleri bulunan koli bandı dayanıklı ve güçlü yapıştırıcı özelliği ile mutfak, bahçe, giyim, ayakkabı gibi tüm alanlarda size kolaylık sağlar. El ile rahat bir şekilde kopar ve güçlü yapışkan özelliği sayesinde özellikle koli ve çeşitli ambalajların kapatılmasında hızlı ve kolay uygulanır. Mükemmel tutuş özelliği sayesinde nesneleri uzun süre sabitler.Park Boyalar Kocaeli-Park Plus Bant Renkli Koli Bantları:

Farklı renkleri bulunan koli bandı dayanıklı ve güçlü yapıştırıcı özelliği ile mutfak, bahçe, giyim, ayakkabı gibi tüm alanlarda size kolaylık sağlar. El ile rahat bir şekilde kopar ve güçlü yapışkan özelliği sayesinde özellikle koli ve çeşitli ambalajların kapatılmasında hızlı ve kolay uygulanır.Maskeleme Bantları:

Park Boyalar Kocaeli-Park Plus Bant
  • 60° İnşaat grubu:

    Kâğıt bant olarak da bilinen maskeleme bantları özellikle boya yapılırken boyanması istenilmeyen alanlarda etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Yüzeylere oldukça kolay bir şekilde yapışma özelliği bulunan maskeleme bandı ürünleri 25 metre olarak üretilmiştir. Bu ürünler gerektiği zamanlarda herhangi bir şekilde iz bırakmadan kolayca sökülebilmektedir. Elastik yapısıyla ön plana çıkan maskeleme bantları istenilen şekli alabildiği için pratiktir.  • 80° Oto grubu:

    Kâğıt bant olarak da bilinen maskeleme bantları özellikle boya yapılırken boyanması istenilmeyen alanlarda etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Oto grubuna özel kahverengi ve beyaz olarak üretilen maskeleme bantları 35 metredir. Yüzeylere oldukça kolay bir şekilde yapışma özelliği bulunan maskeleme bandı ürünlerinin kullanım alanı oldukça yaygındır. Bu ürünler gerektiği zamanlarda herhangi bir şekilde iz bırakmadan kolayca sökülebilmektedir. Elastik yapısıyla ön plana çıkan maskeleme bantları istenilen şekli alabildiği için pratiktir.