Akrilik Sprey Boyalar

Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar Eşyalarınızı yenilemenizin en keyifli ve en ucuz yolu eşyalarınızı boyamaktır. Farklı bir görünüm ve farklı bir tasarım arıyorsanız sprey boya kullanmayı tercih edin. Sprey boya ile aklınıza gelecek neredeyse her objeyi boyayabilirsiniz. Diğer boya türlerine göre sprey boya kullanmak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

İçerisinde yer alan bilye kısa bir çalkalamayla içerideki kimyasalı köpürtüp basınç ortaya çıkmasıyla hazır hale gelerek kullanılmaktadır. Kısa sürede kullanıma hazır hale gelen bu ürünlerin kullanım alanlarına baktığımızda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğunu görüyoruz. Ahşaplarda ve metallerde kullanabileceğiniz boya özelliğine sahip sprey boyaların kullanım alanları çok geniş. Tahtadan metale, plastikten betona kadar sizde sprey boya kullanarak ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Belirli bir mesafeden püskürtmek suretiyle kullanacağınız bu ürün günümüzde farklı kullanım alanları, farklı özellikleri ve çok fazla renk seçenekleriyle kullanıcı beğenisine sunulmuştur.

Eco Service boyalar %100 Akrilik 1. sınıf sprey boyalardır. Ral katalog renklerinden oluşan 80 çeşit renge sahiptir. İç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Ahşap, metal, cam, seramik, plastik (moblen hariç), alçı, boyalı yüzeyler gibi birçok yüzeyde uygulanabilir. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanılabilen sprey boyalardır. Hızlı kuruyan, kapatıcılığı yüksek, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çevreye ve ya insan sağlığına zararlı madde içermez.


Akrilik Sprey: İç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Ahşap, metal, cam, seramik, plastik (moblen hariç), alçı, boyalı yüzeyler gibi birçok yüzeyde uygulanabilir. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanılabilen sprey boyalardır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Floresan Sprey: İç ve dış mekânlarda kullanılabilen, her türlü yüzeye uygulanabilen sprey boyalardır. Bir cismin veya şeklin üzerinde kullanıldığında gelen ışığın yardımı ile parlamasını sağlar. Standart renklerle kıyaslandığında 4 kat daha fazla parlama özelliğine sahiptir. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanılabilen sprey boyalardır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Metalik Sprey: Metalik görüntü veren parlak akrilik sprey boyalardır. İç ve dış mekânlarda kullanılabilirler. Ahşap, metal, cam, seramik, taş gibi birçok yüzeyde uygulanabilir. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanılabilen sprey boyalardır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Yaldız Sprey: Yaldız spreyler kaplama görüntüsü veren akrilik sprey boyalardır. Yaldız spreylerin gümüş, altın, koyu altın, bakır gibi renkleri bulunmaktadır. İç mekân kullanımı için uygundur. Ahşap, metal, cam gibi birçok pürüzsüz yüzeyde uygulanabilir. Altın varak, gümüş varak ve bakır efekti vermek için ideal ürünlerdir.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Efekt Sprey: Efekt spreyler parlak kaplama görüntüsü veren akrilik sprey boyalardır. İç ve dış mekân kullanımı için uygundur. Ahşap, metal, cam gibi birçok pürüzsüz yüzeyde uygulanabilir. Metalik altın (gold) ve metalik gümüş efektiyle ayna parlaklığında görüntüler elde edebilirsiniz. Dekor ve ya hobi amaçlı da kullanarak en iyi sonuçları elde edebileceğiniz sprey boyalardır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar


Jant spreyi: Otomobil jantlarının boyanması için özel olarak formüle edilmiş metalik jant boyasıdır. Paslanamaya karşı koruyucu, çarpmalara karşı fevkalade dayanıklıdır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Plastik Astar Sprey: Otomobillerde tampon, ayna ve yan çıtalar ayrıca tüm sert plastiklerde boyanmadan önce boyanın yüzeye yapışmasını ve tutunmasını sağlayan akrilik astarlardır.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Sprey Vernik: İç ve dış mekânlarda kullanılabilen, ahşap ve seramik yüzeylere uygulanabilen profesyonel akrilik verniklerdir. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Boyanmış yüzeyleri kir ve tozdan koruyan dayanıklı bir kaplama oluşturur. Hobi olarak yapılan el işçiliklerinde de kullanılabilen sprey verniklerdir.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar

Isıya Dayanıklı Sprey: Yüksek ısıya dayanıklı bu spreylerin değişik ısıya dayanabilen, çeşitli amaçlar için üretilmiş birçok çeşidi bulunur. Mangal, soba, soba borusu, lamba gölgelikleri, motosiklet ve motor blokları, egzozlar, makine aksanları, fırın aksanları, barbekü gibi direkt ateşe maruz kalmayan her yüzeyde kullanılabilir.
Park Boyalar Kocaeli-Akrilik Sprey Boyalar